För att ge dig bättre service använder vi cookies. Genom att fortsätta på sidan godkänner du vår användning av cookies.

Kontakt

Välkommen att kontakta oss på Affari via telefon, e-post, brev eller fax.

Affari AB, Klövervägen 20, 283 50 Osby

Telefon: +46 479-155 55, fax: +46 479-152 55

info@affariofsweden.com

 

Öppettider

Måndag – fredag 8 – 16

Lunchstängt 12 – 13

 

VD

Magnus Torin

+46 479-155 53

magnus.torin@affariofsweden.com

 

Ledningsgrupp

Daniel Svensson

+46 479-155 52

daniel.svensson@affariofsweden.com

 

Emelie Kjellkvist

+46 479-155 51

emelie.kjellkvist@affariofsweden.com

 

Håkan Persede

+46 479-155 56

hakan.persede@affariofsweden.com

 

Magnus Torin

+46 479-155 53

magnus.torin@affariofsweden.com

 

Roine Svensson

roine.svensson@affariofsweden.com

 

Sälj/Kundtjänst

Emelie Kjellkvist
Teamleader

+46 479-155 51

emelie.kjellkvist@affariofsweden.com

 

Malin Almqvist

Kundtjänst Sverige

malin.almqvist@affariofsweden.com

 

Victoria Lindberg

Kundtjänst Sverige, Finland, Åland & Island

victoria.lindberg@affariofsweden.com

 

Malin Nilsson

Kundtjänst Sverige, Norge, Danmark & Färöarna

malin.nilsson@affariofsweden.com

 

Karolina Domenech

Kundtjänst Frankrike & Belgien

+33 6 52 14 00 28

karolina.domenech@affariofsweden.com

 

Sandra Konrad

Kundtjänst övriga länder

sandra.konrad@affariofsweden.com

 

Julia Petersson

Kundtjänst övriga länder

julia.gloggnitzer@affariofsweden.com

 

Emma Nilsson

Kundtjänst övriga länder

emma.nilsson@affariofsweden.com

 

Ekonomi

Håkan Persede

Ekonomichef

+46 479-155 56

hakan.persede@affariofsweden.com

 

Susanne Pettersson

susanne.pettersson@affariofsweden.com

 

Inköp

Magnus Torin

Inköpschef

+46 479-155 53

magnus.torin@affariofsweden.com

 

Agneta Boström

agneta.bostrom@affariofsweden.com

 

Bulut Bahceci

bulut.bahceci@affariofsweden.com

 

Carina Jacobsson

carina.jacobsson@affariofsweden.com

 

Malin Bramwehl Wiberg

malin.wiberg@affariofsweden.com

 

Marie ”Mim” Hermansson

marie.hermansson@affariofsweden.com

 

Åsa Ahlberg

asa.ahlberg@affariofsweden.com

 

Lager

Daniel Svensson

Controller/Logistikchef

+46 479-155 52

daniel.svensson@affariofsweden.com

 

Magnus Johansson

Lagerchef

magnus.johansson@affariofsweden.com

 

Marknad

Magnus Torin

Marknadschef

+46 479-155 53

magnus.torin@affariofsweden.com

 

Peter Reimer

peter.reimer@affariofsweden.com

 

Renée Salomonsson

renee.salomonsson@affariofsweden.com

 

Stina Cederqvist

stina.cederqvist@affariofsweden.com

 

Zandra Paquette

zandra.paquette@affariofsweden.com

 

Produktion ljus

Roine Svensson

Produktionschef

roine.svensson@affariofsweden.com

 

Agenter

Estilo Nordico

C/Pallars, 84, planta 6º2

08018 Barcelona, Spanien

+34 932006986

+34 933483310

info@estilonordico.com

www.estilonordico.com

 

Webbshop

Välkommen att besöka vår webbshop där du kan lägga din order dygnet runt. Registrera dig på vår hemsida för att få dina personliga inloggningsuppgifter. Om du glömt ditt login klicka på "Glömt ditt lösenord" och ange din maildress. Ditt login skickas automatiskt till din mailbox.

 

Showroom

För en mer personlig titt på våra kollektioner var snäll att kontakta oss. Vår kundservice finns tillgänglig att boka ditt nästa besök till Affaris showroom i Osby. Tid endast efter överenskommelse.

Produkten har lagts i din varukorg Visa varukorgenTill kassan