För att ge dig bättre service använder vi cookies. Genom att fortsätta på sidan godkänner du vår användning av cookies.

Kontakt

Välkommen att kontakta oss på Affari via telefon eller e-post.

Affari AB, Klövervägen 20, 283 50 Osby

Telefon: +46 479-155 55

info@affariofsweden.com

 

Öppettider

Måndag – fredag 8 – 16

Lunchstängt 12 – 13

 

VD

Magnus Torin

+46 479-155 53

magnus.torin@affariofsweden.com

 

Ledningsgrupp

Daniel Svensson

Logistics manager/controller

+46 479-155 52

daniel.svensson@affariofsweden.com

 

Emelie Kjellkvist

Sale team leader

+46 479-155 51

emelie.kjellkvist@affariofsweden.com

 

Håkan Persede

CFO

+46 479-155 56

hakan.persede@affariofsweden.com

 

Magnus Torin

CEO

+46 479-155 53

magnus.torin@affariofsweden.com

 

Roine Svensson

Production manager

roine.svensson@affariofsweden.com

 

Sälj/Kundservice

Emelie Kjellkvist
Sale team leader

+46 479-155 51

emelie.kjellkvist@affariofsweden.com

 

Malin Almqvist

Customer service

malin.almqvist@affariofsweden.com

 

Victoria Lindberg

Customer service

victoria.lindberg@affariofsweden.com

 

Malin Nilsson

Customer service

malin.nilsson@affariofsweden.com

 

Karolina Domenech

Customer service

+33 6 52 14 00 28

karolina.domenech@affariofsweden.com

 

Sandra Konrad

Customer service

sandra.konrad@affariofsweden.com

 

Julia Petersson

Customer service

julia.petersson@affariofsweden.com

 

Emma Nilsson

Customer service

emma.nilsson@affariofsweden.com

 

Ekonomi

Håkan Persede

CFO

+46 479-155 56

hakan.persede@affariofsweden.com

 

Susanne Pettersson

susanne.pettersson@affariofsweden.com

 

Inköp

Magnus Torin

CEO

+46 479-155 53

magnus.torin@affariofsweden.com

 

Agneta Boström

Administrative purchaser

agneta.bostrom@affariofsweden.com

 

Bulut Bahceci

Purchase

bulut.bahceci@affariofsweden.com

 

Carina Jacobsson

Administrative purchaser

carina.jacobsson@affariofsweden.com

 

Malin Bramwehl Wiberg

Administrative purchaser

malin.wiberg@affariofsweden.com

 

Marie ”Mim” Hermansson

Designer/assortment manager

marie.hermansson@affariofsweden.com

 

Åsa Ahlberg

Repurchase manager

asa.ahlberg@affariofsweden.com

 

Lager

Daniel Svensson

Logistics manager/controller

+46 479-155 52

daniel.svensson@affariofsweden.com

 

Magnus Johansson

Warehouse manager

magnus.johansson@affariofsweden.com

 

Marknad

Magnus Torin

CEO

+46 479-155 53

magnus.torin@affariofsweden.com

 

Mikaela Svensson

Digital marketing coordinator
mikaela.svensson@affariofsweden.com


Peter Reimer

Photographer

peter.reimer@affariofsweden.com

 

Renée Salomonsson

Web editor

renee.salomonsson@affariofsweden.com

 

Stina Cederqvist

Graphic designer

stina.cederqvist@affariofsweden.com

 

Zandra Paquette

Visual coordinator

zandra.paquette@affariofsweden.com

 

Produktion ljus

Roine Svensson

Production manager

roine.svensson@affariofsweden.com

 

Agenter

Estilo Nordico

C/Pallars, 84, planta 6º2

08018 Barcelona, Spanien

+34 932006986

+34 933483310

info@estilonordico.com

www.estilonordico.com

 

Webbshop

Välkommen att besöka vår webbshop där du kan lägga din order dygnet runt. Registrera dig på vår hemsida för att få dina personliga inloggningsuppgifter. Om du glömt ditt login klicka på "Glömt ditt lösenord" och ange din maildress. Ditt login skickas automatiskt till din mailbox.

 

Showroom

För en mer personlig titt på våra kollektioner var snäll att kontakta oss. Vår kundservice finns tillgänglig att boka ditt nästa besök till Affaris showroom i Osby. Tid endast efter överenskommelse.

Produkten har lagts i din varukorg Visa varukorgenTill kassan